Vi är din brandskyddskonsult!

Våra främsta arbetsuppgifterna är konsultation, konstruktion, projektledning samt utredningar av sprinklersystem.

Hör av dig!

Besöksadress

Friledningsgatan 7, 721 37 Västerås

Fakturaadress

KteKonsult AB, Kund-id FSX4022, FE 301, 105 69 Stockholm

inbox.lev.216130@arkivplats.se

Porträtt på Stefan

Stefan Persson

Konstruktör Vattensprinkler

stefan.persson@k-tek.se

072-857 01 50

Porträtt på Robin

Robin Persson

Konstruktör Vattensprinkler

robin.persson@k-tek.se

072-857 01 58

Porträtt på Pege

Pege Svedberg

Besiktningsingenjör Brandlarm

pege.svedberg@k-tek.se

072-857 01 55

Porträtt på Marcus

Marcus Ekholm

Delägare, Certifierad Ingenjör Vattensprinkler

marcus.ekholm@k-tek.se

072-857 01 53

Porträtt på Lars-Åke

Lars-Åke Kull

VD, Certifierad Ingenjör Vattensprinkler

lars-ake.kull@k-tek.se

072-857 01 54

Porträtt på Fredrik

Fredrik Nyholm

Biträdande Konstruktör Vattensprinkler

fredrik.nyholm@k-tek.se

072-857 01 52

Porträtt på Fredrik

Jonas Röjås

Brandingenjör

jonas.rojas@k-tek.se

072 857 01 56

Maila oss